Shporta

 • Transport Falas

  Për porosi mbi 5000 Lek

 • Blerje e Sigurtë

  Ruajtje e privatësise

 • Oferta

  Ditore, Javore dhe sezonale

 • Garanci

  Mundësi kthimi

MË TË PËLQYER
Regular Price 8 125 LEK Special Price 5 600 LEK

HYDRO BOOST SKIN DETOX FACE & BODY -...

Regular Price 22 990 LEK Special Price 17 490 LEK

SAMSUNG GALAXY A20E DS BLACK...

Regular Price 27 990 LEK Special Price 21 490 LEK

XIAOMI REDMI NOTE 8T 4/64GB GREY...

Regular Price 14 180 LEK Special Price 9 990 LEK

HYDRO BOOST FACE HYDRATION - NEUTROGENA...

Regular Price 32 999 LEK Special Price 25 490 LEK

SAMSUNG GALAXY A30S DS BLACK...

 

Oferta

PRODUKTE TREND
 • Produkte Trend
 1. SKIN DETOX FACE CLEANSING - NEUTROGENA

  Regular Price 4 550 LEK Special Price 3 190 LEK
 2. IDIOTI F.M.DOSTOJEVSKI

  Regular Price 1 500 LEK Special Price 1 125 LEK

Audio
 
Ora
Fëmijë & Lodra
Libra