Shporta

ORË DORE PËR MESHKUJ FREELANCER 2760-ST3-50001 RAYMOND WEIL

267 500 LEK
Raymond Weil Genève është një kompani që prodhon ora zvicerane luksoze, e themeluar në 1976 në Gjenevë. Koleksioni FREELANCER u krijua për homazh të njeriut me shpirt të lirë që dëshiron të mbetet në kontrollin e fatit të tij, dhe përmban një përzierje eklektike të orëve mekanike të urbanizuara. Freelancer krijon përzierje klasike dhe moderne për të krijuar një stil harmonik dhe unik.
SKU
200836

KODI

2760-ST3-50001

MARKA

RAYMOND WEIL

GJINIA

MESHKUJ

KARAKTERISTIKAT

DATË, ORË, MINUTË, SEKONDË

KOLEKSONI

FREELANCER

FORMA

E RRUMBULLAKËT

MEKANIZMI

RW 1212 AUTOMATIK (KARIKOHET KUR LËVIZ DORËN)

LARTËSIA E KALIBRIT LËVIZES

4.6

MATERIALI I KASËS

INOKS, NGJYRË ARGJEND PVD ANTI-GËRVISHTJE

DIMENSIONET E KASËS

42.5MM

TRASHËSIA E KASËS

11.8MM

KASA E PRAPME

INOKS ME VIDHOSJE

REZISTENCA NDAJ UJIT

300 M, 1000 FT, 30 ATM

KRISTALI

SAFIR, ANTI-GËRVISHTJE

FUSHA

ANALOGE, NGJYRË BLU

AKREPAT

NGJYRË ARGJEND FOSFORESHENT

SHËNUESIT E ORËS

NGJYRË ARGJEND

DRITARJA E DATËS

NDËRMJET ORËS 3 DHE 5

BEZELI

QERAMIKE BLU

KURORA (RREGULLATORI DATËS, ORËS DHE KURDISJES)

E VIDHOSUR DHE ME LOGON E RAYMOND WEIL

RRIP/ZINXHIR

ZINXHIR INOKS NGJYRË ARGJEND

KAPËSJA

INOKS NGJYRË ARGJEND STIL FLUTUR ME LOGON E RAYMOND WEIL

Më shumë Informacion
Material Inoks
Color Blu
Brands Raymond Weil
This products does not contain any attachments.