Shporta

ORË DORE PËR MESHKUJ MAESTRO 2838-SLS-05658 RAYMOND WEIL

166 250 LEK
Raymond Weil Genève është një kompani që prodhon ora zvicerane luksoze, e themeluar në 1976 në Gjenevë. Koleksioni Maestro është një homazh që i bëhet botës së muzikës klasike dhe respektin ndaj një personaliteti të madh, kompozitor ose dirigjent. Ky koleksion mekanik i orëve kombinon hijeshinë dhe sofistikimin me inovacionin, duke paraqitur disa nga teknikat më të njohura të traditës së orave zvicerane.
SKU
200789

KODI

2838-SLS-05658

MARKA

RAYMOND WEIL

GJINIA

MESHKUJ

KARAKTERISTIKAT

DATË, ORË, MINUTË, SEKONDË

KOLEKSONI

MAESTRO

FORMA

E RRUMBULLAKËT

MEKANIZMI

RW4200 AUTOMATIK (KARIKOHET KUR LËVIZ DORËN)

LARTËSIA E KALIBRIT LËVIZES

4.4

MATERIALI I KASËS

INOKS, NGJYRË ARGJEND PVD ANTI-GËRVISHTJE

DIMENSIONET E KASËS

39.5MM

TRASHËSIA E KASËS

10MM

KASA E PRAPME

INOKS ME VIDHOSJE

REZISTENCA NDAJ UJIT

30 M, 99 FT, 3 ATM

KRISTALI

SAFIR, ANTI-GËRVISHTJE

FUSHA

ANALOGE, NGJYRË ARGJENDI 

AKREPAT

NGJYRË E ZEZË

SHËNUESIT E ORËS

NGJYRË E ZEZË

DRITARJA E DATËS

NË ORËN 3

BEZELI

PREJ INOKSI NGJYRË ARGJEND

KURORA (RREGULLATORI DATËS, ORËS DHE KURDISJES)

E VIDHOSUR DHE ME LOGON E RAYMOND WEIL

RRIP/ZINXHIR

RRIP LËKURE NGJYRË E ZEZË

KAPËSJA

INOKS, ME TOGËZ

Më shumë Informacion
Material Inoks
Color Silver
Brands Raymond Weil
This products does not contain any attachments.