Shporta

ORË DORE PËR MESHKUJ TANGO 4899-STC-00208 RAYMOND WEIL

103 375 LEK
Raymond Weil Genève është një kompani që prodhon ora zvicerane luksoze, e themeluar në 1976 në Gjenevë. Koleksioni Tango mishëron pasionin që RAYMOND WEIL, vë në arritjen e sensualitetit estetik të dizajnit dhe përsosmërisë ritmike. Funksionaliteti shkrihet me dizajnin, duke e bërë atë një orë që i përshtatet çdo rasti.
SKU
200880

KODI

4899-STC-00208

MARKA

RAYMOND WEIL

GJINIA

MESHKUJ

KARAKTERISTIKAT

KRONOGRAF, DATË, ORË, MINUTË, SEKONDË

KOLEKSONI

TANGO

FORMA

E RRUMBULLAKËT

MEKANIZMI

KUARTZ KRONOGRAF

LARTËSIA E KALIBRIT LËVIZES

2.5

MATERIALI I KASËS

INOKS, NGJYRË ARGJEND PVD ANTI-GËRVISHTJE

DIMENSIONET E KASËS

40MM

TRASHËSIA E KASËS

9.5MM

KASA E PRAPME

INOKS ME VIDHOSJE

REZISTENCA NDAJ UJIT

50 M, 165 FT, 10 ATM

KRISTALI

SAFIR, ANTI-GËRVISHTJE

FUSHA

ANALOGE, NGJYRË E ZEZË

AKREPAT

NGJYRË ARGJEND DHE FOSFORESHENT

SHËNUESIT E ORËS

NUMRA ROMAK NGJYRË ARGJEND

DRITARJA E DATËS

NË ORËN 12

BEZELI

PREJ INOKSI NGJYRË ARGJEND

KURORA (RREGULLATORI DATËS, ORËS DHE KURDISJES)

E VIDHOSUR DHE ME LOGON E RAYMOND WEIL

RRIP/ZINXHIR

RRIP LËKUR NGJYRË E ZEZË

KAPËSJA

INOKS ME TOGËZ

Më shumë Informacion
Material Inoks
Color Silver
Brands Raymond Weil
This products does not contain any attachments.