KARIKUES S-LINK 11W QUICK CHARGE SL-EC12

KARIKUES S-LINK 11W QUICK CHARGE SL-EC12

CAR CHARGER  20W WIFI XIAOMI MI

CAR CHARGER 20W WIFI XIAOMI MI

70MAI WI -FI CAR CHARGER MOUNT

Mbajtësi i telefonit të makinës Xiaomi 70mai Midrive PB01 me ngarkues wireless 10W
3 000 LEK
SKU
309796
Një nga problemet më të mëdha në ditët e sotme është mbarimi i energjisë së baterisë. Falë mbajtësit të makinës Xiaomi 70mai Midriva PB01 ne mund ta kemi telefonin tonë në një vend shumë të sigurt ndërsa e karikojmë. Kjo karikim mund të jetë deri në 10W dhe është krijuar për të ofruar mbrojtje të shkëlqyeshme dhe për ta mbajtur telefonin tuaj në mënyrë korrekte falë tre pozicioneve të tij të adaptueshme. Marka: Xiaomi Modeli: Midrive PB01 Pesha: 84 g Ngjyra: E zezë Materialet: Plastike, metal dhe silikoni 3 Pozicione Karikimi me standardin Qi Mbron baterinë e telefonit
Më shumë Informacion
Brands Xiaomi