Shporta

ORË DORE PËR MESHKUJ TANGO BLACK -8160-ST2-20001 RAYMOND WEIL

136 250 LEK
Raymond Weil Genève është një kompani që prodhon ora zvicerane luksoze, e themeluar në 1976 në Gjenevë. Koleksioni Tango mishëron pasionin që RAYMOND WEIL, vë në arritjen e sensualitetit estetik të dizajnit dhe përsosmërisë ritmike. Funksionaliteti shkrihet me dizajnin, duke e bërë atë një orë që i përshtatet çdo rasti.
SKU
200855

KODI

8160-ST2-20001

MARKA

RAYMOND WEIL

GJINIA

MESHKUJ

KARAKTERISTIKAT

DATË, ORË, MINUTË, SEKONDË

KOLEKSONI

TANGO

FORMA

E RRUMBULLAKËT

MEKANIZMI

KUARTZ

LARTËSIA E KALIBRIT LËVIZES

2.5

MATERIALI I KASËS

INOKS, NGJYRË ARGJEND PVD ANTI-GËRVISHTJE

DIMENSIONET E KASËS

41MM

TRASHËSIA E KASËS

7.4MM

KASA E PRAPME

INOKS ME VIDHOSJE

REZISTENCA NDAJ UJIT

300 M, 1000 FT, 30 ATM

KRISTALI

SAFIR, ANTI-GËRVISHTJE

FUSHA

ANALOGE, NGJYRË E ZEZË

AKREPAT

NGJYRË ARGJEND DHE FOSFORESHENT

SHËNUESIT E ORËS

NGJYRË ARGJEND DHE FOSFORESHENT

DRITARJA E DATËS

NË ORËN 3

BEZELI

RROTULLUES PËR ZHYTJE PREJ INOKSI NGJYRË ARGJEND

KURORA (RREGULLATORI DATËS, ORËS DHE KURDISJES)

E VIDHOSUR DHE ME LOGON E RAYMOND WEIL

RRIP/ZINXHIR

ZINXHIR INOKS ME NGJYRË ARGJEND

KAPËSJA

INOKS, STIL FLUTUR ME DOPIO SISTEM SIGURIE

Më shumë Informacion
Material Inoks
Color Silver
Brands Raymond Weil
This products does not contain any attachments.