Shporta

ORË DORE PËR MESHKUJ TANGO 8280-ST1-BMY18 RAYMOND WEIL

148 750 LEK
Raymond Weil Genève është një kompani që prodhon ora zvicerane luksoze, e themeluar në 1976 në Gjenevë. Koleksioni Tango GMT Bob Marley Edicion i Limituar është një homazh i mrekullueshëm për këtë ikonë të muzikës botërore. E krijuar në bashkëpunim me House of Marley dhe ka vetëm 1.500 copë në dispozicion në të gjithë botën.
SKU
200780

KODI

8280-ST1-BMY18

MARKA

RAYMOND WEIL

GJINIA

MESHKUJ

KARAKTERISTIKAT

DATË, ORË, MINUTË, SEKONDË

KOLEKSONI

TANGO GMT BOB MARLEY LIMITED EDTION 

FORMA

E RRUMBULLAKËT

MEKANIZMI

KUARTZ DHE GMT

LARTËSIA E KALIBRIT LËVIZES

3

MATERIALI I KASËS

INOKS, NGJYRË ARGJEND PVD ANTI-GËRVISHTJE

DIMENSIONET E KASËS

42 MM

TRASHËSIA E KASËS

11 MM

KASA E PRAPME

INOKS ME VIDHOSJE

REZISTENCA NDAJ UJIT

300 M, 1000 FT, 30 ATM

KRISTALI

SAFIR, ANTI-GËRVISHTJE

FUSHA

ANALOGE, NGJYRË E ZEZË

AKREPAT

NGJYRË ARGJEND DHE FOSFORESHENT

SHËNUESIT E ORËS

NGJYRË ARGJEND DHE FOSFORESHENT

DRITARJA E DATËS

NË ORËN 3

BEZELI

GMT, PREJ ALUMINI TË ZI DHE GRI I ANODIZUAR

KURORA (RREGULLATORI DATËS, ORËS DHE KURDISJES)

E VIDHOSUR DHE ME LOGON E RAYMOND WEIL

RRIP/ZINXHIR

ZINXHIR INOKS ME NGJYRË ARGJEND

KAPËSJA

INOKS, STIL FLUTUR ME DOPIO SISTEM SIGURIE

HOMAZH PËR BOB MARLEY

FUSHA E DEKORUAR ME KOK LUANI QË NJIHET NGA ÇDO FANS I TIJ. NGJYRA E VERDHË PËRRETH FUSHËS SI DHE AKREPAT E KUQ DHE JESHIL TË FRYMEZUARA NGA FLAMURI ETIOPIAN. KASA E PRAPME E ORËS E DEKORUAR ME AUTOGRAFIN E TIJ SI DHE ME SHPREHJEN E TIJ TË FAMSHME "TIME WILL TELL"

Më shumë Informacion
Material Inoks
Color Silver
Brands Raymond Weil
This products does not contain any attachments.