Shporta

Ç' TË BËSH KUR NDIHESH TEPER I DRUAJTUR CLAIRE FREELAND ; JACQUELINE B TONER

Regular Price 600 LEK Special Price 480 LEK
Tipi: Psikologji & Sociologji; Nr. I Faqeve: 88; ISBN: 978-9928-286-21-5; Viti Botimit: 2019, Perktheu: AULONA ORMENI
SKU
301320
Udhëzues për fëmijë: si të mposhtin ankthin social Klounët bëjnë numra cirku që na bëjnë të shkrihemi së qeshuri. Veshin rroba me ngjyra të ndezura, këpucë të mëdha, paruke e kapela të shumëngjyrëshe. E ke vënë re sa u pëlqen atyre që njerëzit i shohin dhe qeshin me ta? Shumë fëmijë ndihen të druajtur kur të tjerët i vënë re. Por disa prej këtyre fëmijëve vuajnë vërtet kur janë në qendër të vëmendjes. Mos ngjajnë pak me ty? Nëse edhe ti ndihesh tepër i druajtur apo nervoz shumë shpesh, ose nëse nuk merr pjesë në veprimtari të këndshme ngaqë merakosesh se çfarë mund të mendojnë të tjerët, atëherë ky libër është për ty
Më shumë Informacion
Brands Shtepia Botuese Botart
This products does not contain any attachments.