Shporta

AIRPODS PRO APPLE

34 875 LEK
Magjia e kufjeve AirPods Pro njihet për cilësinë e lartë të audios dhe Anullimin Aktiv të Zhurmës. Me një përshtatje dinjitoze për entuziastët e muzikës dhe Apple. Teknologjia wireless i bën kufjet më të përshtatshme për një gamë të gjerë aktivitetesh.
SKU
100021

AirPods Pro të Apple kanë një përshtatje të mrekullueshme dhe ju ofrojnë rehati gjatë gjithë ditës. AirPods Pro bën Anullimin Aktiv të Zhurmës, kështu që ju mund të ndiheni komod me ambjentin përreth. Në të kundërtën thjesht shtypni modalitetin e Transparencës për t'ju sjellë përsëri në ambjent duke eleminuar nevojën për t'i hequr ato.

 

Përshtatja e përmirësuar dhe Anullimi i Zhurmës

Për të siguruar përshtatje sa më të mirë të mundshme, ju jepen 3 zgjedhja të madhësive; të vogla, të mesme dhe të mëdha. Forma e silikoni përputhet lehtësisht me formën e veshit tuaj duke krijuar përshtatje më të sigurt që ju ndihmon Anullimin e zhurmës aktive. Mikrofoni me pamje të jashtme funksionon për të zbuluar tingullin e jashtëm, i cili më pas kundërvihet me një zhurmë të barabartë për ta anulluar atë.

 

Doni të dëgjoni se çfarë po ndodh përreth jush?

Nuk ka problem, falë mënyrës së Transparencës ju mund të bisedoni me njerëzit përreth jush pa shpërqendrim. Thjesht shtypni sensorin e Forcës në AirPods Pro për të kaluar nga Anullimi i Zhurmës Aktive në modalitetin e Transparencës. Sensori i Forcës gjithashtu ju lejon të kontrolloni muzikën dhe të bëni thirrje të shpejtë.

 

Çip H1

Chipi H1 i Apple siguron që AirPods Pro të kenë lidhje më të mirë, jetëgjatësi dhe shpejtësi. Ai gjithashtu siguron veprim të shpejtë në hyrjen e lojërave dhe te Siri.

 

Rezistente ndaj ujit

AirPods Pro janë rezistente ndaj ujit dhe djersës. Me to mund të stërviteni pa problem në palestër dhe jashtë në shi. Ato kanë një portë të zgjeruar të mikrofonit që përmirëson qartësinë e thirrjes në kushte me erë.

Më shumë Informacion
Brands Apple
Country of Manufacture SHBA
This products does not contain any attachments.