Shporta

AIRPODS WITH WIRELESS CHARGING CASE APPLE

28 625 LEK
AirPods më magjike se kurrë. Tani mund të bisedoni më gjatë madje dhe me Siri-n, i cili është i aktivizuar me zë. Ai ofron një përvojë fantastike të kufjeve pa tel. Thjesht nxirrini ato dhe do t’i keni direkt të gatshme për t'i përdorur me të gjitha pajisjet tuaja. Vendosini në vesh dhe ato do të lidhen menjëherë duke ju zhytur në tinguj të pasur dhe me cilësi të lartë, ashtu si magjia.
SKU
100018

AirPods më magjike se kurrë.

Tani mund të bisedoni më gjatë madje dhe me Siri-n, i cili është i aktivizuar me zë. AirPods ofron një përvojë fantastike të kufjeve pa tel. Thjesht nxirrini ato dhe do t’i keni direkt të gatshme për t'i përdorur me të gjitha pajisjet tuaja. Vendosini në veshët tuaj dhe ato do të lidhen menjëherë, duke ju zhytur në tinguj të pasur dhe me cilësi të lartë, ashtu si magjia.

 

Wireless në maksimum.

Pas një konfigurimi të thjeshtë vetëm me një prekje, AirPods aktivizohen automatikisht dhe qendrojnë të lidhura gjithmonë. Përdorimi i tyre është shumë i thjeshtë. AirPods dëgjohen kur janë të vendosur në veshë dhe ndalojnë kur i hiqni. Përvoja e AirPods është po aq e mahnitshme edhe nëse i përdorni ato me iPhone tuaj, Apple Watch, iPad ose Mac.

 

Performanca që do të doni të dëgjoni.

Mundësuar nga chip-i i ri i kufjeve Apple H1, AirPods ofrojnë një lidhje wireless më të shpejtë dhe më të qëndrueshme për pajisjet tuaja deri në 2x më shpejt. Chipi H1 gjithashtu drejton hyrjen në Siri duke lejuar zërin dhe siguron shpjetësi maksimale. Pra, nëse jeni duke luajtur lojëra, duke dëgjuar muzikë ose duke shijuar podcast, do të përjetoni një tingull me cilësi më të lartë.

 

Fuqia e baterisë 24-orëshe.

AirPods ofrojnë një kohëzgjatje deri në 6.5 orë kohë dëgjimi dhe deri në 3 orë kohë bisede. Thjesht vendosni AirPods përsëri në karikim për 15 minuta dhe do të përfitoni deri në 3 orë kohë dëgjimi dhe 2 orë kohë bisede. Për të kontrolluar baterinë, mbajeni AirPods pranë iPhone tuaj ose pyesni Siri “Si është bateria në AirPods e mia?”

 

Më shumë Informacion
Brands Apple
Country of Manufacture SHBA
This products does not contain any attachments.