WIRELESS ROUTER 4A XIAOMI MI

WIRELESS ROUTER 4A XIAOMI MI

ALOT ROUTER AC2350 XIAOMI MI

Xiaomi është gati t’ju që të mund të shijoni lidhjen më të mirë të Internetit në shtëpinë tuaj. Një lidhje e pabesueshme në shtëpinë tuaj me një nga routerët më të fuqishëm përreth, Xiaomi Mi AIoT Router i ri AC2350 është një nga routerët më interesantë që do të gjeni tani. Projektuar në të zezë dhe me materiale me cilësi të lartë, ky router ka 7 antena lidhjeje, të cilat do t'ju lejojnë ta përdorni me një shpejtësi të pabesueshme transferimi.
6 500 LEK
SKU
309789
Një lidhje e shkëlqyeshme Nëse dëshironi të merrni një energji spektakolare, me këtë router të ri do ta merrni. Me 7 antenat e tij, ky model është ideal për të zgjeruar mbulimin në shtëpinë dhe zyrën tuaj, sepse ju do të merrni sinjalin për të arritur më. Ky model ju lejon të arrini shpejtësi deri në transferimin 2183Mbps në përgjithësi, një fuqi spektakolare. Ky model është një nga më të veçantët që do të gjeni tani. Ka aftësinë të zbulojë automatikisht pajisje të reja dhe të lidhet me to pa ndonjë problem. Është krijuar me funksione të shumta si krijimi i VPN, kontrolli i LED-ve, ndryshimi i fjalëkalimit dhe madje do të na lejojë të krijojmë një rrjet WiFi për mysafirët, të zbulojmë të gjitha opsionet që lejojnë routerin e ri Xiaomi. Përveç kësaj, është jashtëzakonisht e qëndrueshme, kështu që nuk do të përdorni prerjet e bezdisshme të linjës që prishin përvojën, veçanërisht për lojtarët e lojërave në internet. Ky është një router ideal për të gjithë ata përdorues që kërkojnë një model me mbulim më të madh. Ndaloni duke u ankuar për linjën tuaj të Internetit dhe argëtohuni që më në fund të shijoni internetin tuaj, nuk ka më probleme me routerin e ri Xiaomi. Eshte e mrekullueshme! Marka: Xiaomi Modeli: Routeri im AIoT AC2350 (R2350) Procesori: Qualcomm QCA9563 Kujtesa e brendshme: 128 MB Llojet e lidhjes së routerit: Ethernet, Pa tel Shkalla e transferimit: 2183 Mbps Protokollet e rrjetit: IEEE 802.11b / g / n, IEEE 802.3 / 3u Standard me valë: Wi-Fi 2 Siguria pa tela: WPA-PSK, WPA2-PSK Antena e produktit: 6 antena të jashtme me fitim të lartë + 1 antenë e jashtme AIoT 3 x 2.4G Wi-Fi (mbështetja maksimale për protokollin IEEE 802.11an, shpejtësia maksimale teorike deri në 574Mbps) 4 x 5G Wi-Fi ((deri në protokollin IEEE 802.11ac, shpejtësia maksimale teorike deri në 2402 Mbps) Sistemet operative: Android 4.0 ose më i lartë, IOS, Linux, MAC OS X, Win 2000, Win 2008, Win Vista, Win XP, Win7 32, Win7 64, Win8 32, Win8 64 Portet LAN: 3 porte Maks. Shkalla e të dhënave LAN / Wi-Fi Shkalla e transmetimit: 2402Mbps Përmbajtja e kutisë: Përmbajtja e kutisë: 1 x Xiaomi Mi AIoT Router AC2350 1 x Kabëll Fuqie 1 x Manuali i udhëzimeve kineze
Më shumë Informacion
Brands Xiaomi