Shporta

AVENTURAT E ABDIUT MADONNA

Regular Price 600 LEK Special Price 540 LEK
Perktheu: Evis Cerga, Tipi: Tregime & Novela, Botuar ne: Tetor, 2005, Nr. I Faqeve: 42, ISBN: 99943-33-04-6
SKU
101287
Trajton gjëra me të cilat përballen të gjithë fëmijët: pasigurinë, xhelozinë, zilinë, kapërcimin e pengesave, përvetësimin e aftësisë për të mos gjykuar të tjerët, forcën që kanë fjalët që lëshojmë. Ky është libri i parë i serialit prej 5 librash pë fëmijë (madje edhe për të rritur).Lundroni me Abdiun në një udhëtim me mashtrime të pamëshirshme, gjarpërinj helmues dhe në tunele të tmerrshme, ku ai kujton fjalët e mëncura të mësuesit të tij Cdo gjë që na është dhënë në jetë është gjithmonë për mirë Asgjë nuk është më e fuqishme sesa besimi që cdo gjë është e mundur.
Më shumë Informacion
Brands Botime Dudaj
This products does not contain any attachments.