Shporta

FAIRY DOLL ASST BARBIE

1 600 LEK
Zanë Barbie kukull me veshje mahnitëse dhe krahë zane që hiqen.
SKU
203567

Me kukullën Barbie Fairy, imagjinata fluturon falë veshjes së saj magjike dhe krahëve të saj shumëngjyrësh me një model të mbushur me yje që stimulojnë kreativitetin. Tiara e saj rozë i jep një pamje mbretërore kukullës dhe i jep mundësi fëmijëve të krijojnë tregime dhe lojëra perfekte me princesha. Me krahë zane ngjyrë rozë që hiqen ajo mund të bëhet një kukull e thjeshtë Barbie.
Për fëmijë të moshave 3+ vjeç.

KUJDES: Përmban pjesë të vogla të rrezikshme për fëmijët nën 3 vjeç.

Më shumë Informacion
Brands Barbie
This products does not contain any attachments.