Shporta

PRIMER ANTI-RRUDHË VELVET TOUCH FOUNDATION PRIMER - GOSH

1 849 LEK
Baze tualeti kundër rrudhave, Velvet Touch, Apricot, GOSH - 30ml.
SKU
201667

Kundër rrudhave, zvogëlon linjat e imëta dhe rrudhat e thella ndërsa lëkura tendoset dhe zbutet njëkohësisht. Lëkura juaj do të jetë e njëtrajtshme, mat dhe e lëmuar. Mund të përdoret pasi të keni aplikuar hidratues ose në lëkurë të pastër. Përdoreni atë veçanërisht në zonat me linja të thella ose në zona ku lëkura ndihet e ashpër ose e thatë.
- Baza perfekte për të gjitha llojet e tualetit
- Vegan
- Pa parfum

Më shumë Informacion
Brands Gosh
Country of Manufacture Danimarkë
This products does not contain any attachments.