BLUZE DESIGUAL ME MOTIVE MASA XL

BLUZE DESIGUAL ME MOTIVE MASA XL

FUSTAN DESIGUAL ME LULE MASA XXL

FUSTAN DESIGUAL ME LULE MASA XXL

BLUZE TOP GUN MASA L

Bluzë me mëngë të shkurtra 
- Materiali 100% pambuk

- Detaje të lidhura ‘Keep them Flying’ në mëngë dhe anësore
- Jaka e rrumbullakët
- Ngjyrë Jeshile 
 
 
 
was 5 535 LEK Special Price 790 LEK
SKU
320377
Më shumë Informacion
Brands Top Gun
Masa L