Shporta

BOKS BLUETOOTH MIKADO MD-BT56 RED

1 690 LEK

Boks Portativ Mikado MD-BT56 RED Bluetooth-Usb -TF 3.7V 1200mah. I dizenjuar me kujdes, ka një strukturë të qëndrueshme dhe dizajn elegant dhe është një nga bokset më të përshtatshëm për pajisjet tuaja. Falë Bluetooth, lidhuni me pajisje të tilla si telefona, tableta, etj dhe shijoni muzikën tuaj.

SKU
399613
  • Produkti: Boks me Bluetooth
  • Marka: Mikado
  • Modeli: MD-BT59
  • Fuqia: 3.7V 1200mah
  • Ngjyra: E kuqe
  • Përputhshmëria: Bluetooth-Usb -Aux -TF Card
  • Distanca: 10 m
  • Kohëzgjatja e baterisë: 1.5-2 orë
  • Raporti S / N: ≥90dB
  • Frekuencat: 120Hz - 20KHz
Më shumë Informacion
Color E Kuqe
This products does not contain any attachments.