Shporta

BOKS ME BLUETOOTH MIKADO MD-BT59 CAMOUFLAGE

1 490 LEK
Boks Portativ Mikado MD-BT59 Kamuflazh Bluetooth-Usb -TF 3.7V 400mah. I dizenjuar me kujdes, ka një strukturë të qëndrueshme dhe dizajn elegant dhe është një nga bokset më të përshtatshëm për pajisjet tuaja. Falë Bluetooth, lidhuni me pajisje të tilla si telefona, tableta, etj dhe shijoni muzikën tuaj.
SKU
399620
  • Produkti: Boks me Bluetooth
  • Marka: Mikado
  • Modeli: MD-BT59
  • Fuqia: 3.7V 400mah
  • Ngjyra: Kamuflazh
  • Përputhshmëria: Bluetooth-Usb -Aux -TF Card
  • Distanca: 10 m
  • Kohëzgjatja e baterisë: 1.5-2 orë
  • Raporti S / N: ≥90dB
  • Frekuencat: 120Hz - 20KHz
This products does not contain any attachments.