SET TIGANESH X2 GRANCUCINA RAME 24&28 CM V779132ANRA TOGNANA

SET TIGANESH X2 GRANCUCINA RAME 24&28 CM V779132ANRA TOGNANA

SMARTWATCH HAYLOUSMART WATCH 2

SMARTWATCH HAYLOUSMART WATCH 2

BUZËKUQ PERFECT COLOR LIPSTICK 02 - ARTDECO

Përbërje inovative për një pamje luksoze dhe ngjyra të thella me Buzëkuqin Perfect Color! Ky është buzëkuqi perfekt i gjithanshëm, dhe diapazoni i gjerë i nuancave do të thotë që gjithmonë do të gjeni atë më perfektin për ju.
was 1 200 LEK Special Price 600 LEK
SKU
304482

Buzëkuqi Perfect Color një buzëkuq ushqyes me pigmentim të lartë dhe një strukturë kremoze gjithashtu formula revolucionare e këtij buzëkuqi është krijuar në përsosmëri.
- Buzëkuqi i zhdërvjellët Perfect Color siguron një mbulim të barabartë të ngjyrave
- Ngjyra zbatohet bukur në mënyrë të barabartë me një intensitet të ekuilibruar, që do të thotë se vetëm një shtresë e këtij buzëkuqi i shton buzëve një ngjyrë të pasur, të qëndrueshme
- Cilësia e lehtë e xhelit ndihet jashtëzakonisht e lehtë në buzë dhe nuk i than ato 
- Buzëkuq rrëshqitës me ngjyra të pasura dhe efekt plumping
- Fund kremoz, perlash
- Acidi hialuronik dhe kolagjeni hidratohen dhe shtojnë vëllim në buzë
- Vitamina E ushqyese mbron nga humbja e lagështisë
- Dyllët dhe vajrat i bëjnë buzët të buta dhe të lëmuara

Më shumë Informacion
Brands Artdeco