Shporta

HS-300 MULTIMEDIA HEADSET CIRCUMAURAL TNB

2 790 LEK

Kufjet e reja HS-300 multimedia range nga TnB, perfekte për të komunikuar dhe dëgjuar muzikë.

SKU
202799

Kufjet e reja HS-300 multimedia range nga TnB, perfekte për të komunikuar dhe dëgjuar muzikë.
Kufjet HS-300 janë të mbyllura dhe izolojnë komplet veshin tuaj nga zhurmat. Ofrojnë një tingull të qartë dhe një prodhim të gjerë të frekuencave duke iu siguruar një bas të thellë dhe një balancë perfekte të tingullit.
Pajisur me një mikrofon unidirectional (që fokuson dhe riprodhon tingullin që vjen nga 1 drejtim i vetëm), kontrollues volumi dhe butonin "Mute".
Dizajni i jashtëm i bërë prej gome dhe pjesa jastëkëve prej mëndafshi iu sigurojnë një rehati maskimale. Vijnë gjithashtu me një adoptues (3.5 mm jack femër) që kufjet të përshtaten me çdo laptop të mundshëm, PC, Mac, Notebook.

Info, shtesë:

- Autonomy : Notebook adapter
- Series : HS-300
- Connectivity : wired
- Volume control : Built-in
- Magnet diameter (mm) : 40
- Frequency band (Hz) : 20 - 20 000
- Impedance (Ohm) : 32
- Cable length (cm) : 200
- Inside material : Rubber - Soft touch
- Microphone : Built-in - unidirectional

Më shumë Informacion
Brands TnB
This products does not contain any attachments.