Shporta

KUFJE ME MIKROFON 'HIP HOP TREND 2' TNB

1 250 LEK

Zbuloni koleksionin e ri të kufjeve Music Trend, me këtë model të ngjyra bukura dhe Hip Hop-themed.

SKU
202802

Këto kufje janë ideale për të gjithë entuziastët e rrymës muzikore Hip Hop.
Ky koleksion i ri përfshin mikrofonin universal, që ju të bëni një telefonatë direkt nga kufjet tuaja pa pasur nevojë të përdorni smartphonin tuaj! Kufjet in-ear TREND 2 janë stili i ri që do të joshë të gjithë ...

Më shumë Informacion
Brands TnB
This products does not contain any attachments.