BLUZE IVY&OAK Masa 46

BLUZE IVY&OAK Masa 46

BLUZE DESIGUAL MASA L

BLUZE DESIGUAL MASA L

FUSTAN ALICE & CHARLOTTE MASA S

Fustan modern mbas trupi 
Ngjyrë: E bardhe deri tek beli dhe me pas ngjyrë e zezë pjesa poshtë
Pjesa sipër në mes me dantellë dhe dy rripa të zi me pjesë dantelle 
Mund të vishet pa sytjena pasi ka dy kupa në pjesën e gjoksit 
Pjesa e dekoltes është e mbuluar me dantell 
Pjesa mbrapa mbyllet me zinxhir dhe ty rripa që mund ti lidhni si fjongo 

was 7 380 LEK Special Price 1 290 LEK
SKU
320367
Më shumë Informacion
Brands Alice & Charlotte
Masa S