BLUZE DESIGUAL MASA L

BLUZE DESIGUAL MASA L

BLUZE BETTY BARCLAY MASA 46

BLUZE BETTY BARCLAY MASA 46

FUSTAN PURE LINEN MASA L

Fustan i freskët Lino"
Ngjyrë: Gri 
Me tre kopsa në mes dhe dy xhepa në fundin e tij 
Stil: Lisho 
Gjatësi: Normale

was 8 610 LEK Special Price 1 990 LEK
SKU
320322
Më shumë Informacion
Brands Pure Linen
Masa L