Shporta

HA LUTU DASHURO ELISABETH GILBERT

Regular Price 900 LEK Special Price 810 LEK
Perktheu: Diana Culi, Tipi: Roman, Botuar ne: 2009, Nr. I Faqeve: 400, ISBN: 978-99943-0-115-8
SKU
101253
Një meditim mbi dashurinë në format e saj të ndryshme - dashuria për ushqimin, gjuhën, njerëzimin, Zotin dhe - me shumë kuptim për Gilbert-in - dashuria për vetveten... Rrëfimi ironik dhe i çliruar i Gilbert-it për udhëtimin e saj të jashtëzakonshëm e shtyn edhe lexuesin më mosbesues të ëndërrojë të shkojë e ta takojë Perëndinë në guvat e thella të meditimit në Indi apo, ndoshta, në ndonjë copë pice transcendente."
Më shumë Informacion
Brands Botime Dudaj
This products does not contain any attachments.