Shporta

KUFJE HD 4.30G White SENNHEISER

9 875 LEK

Version për pajisjet Android.

Shtoni tingullin legjendar të Sennheiser në rutinën e përditshme dhe shtojini energji jetës tuaj me muzikë.

SKU
500056

Kufjet HD 4.30 kan një telekomandë inteligjente me 3 butona të vendosur tek fisha ,e cili ju lejon të kontrolloni muzikën dhe t'iu përgjigjeni thirrje-ve me lehtësi, Dizajni kufjeve i palosshëm i bën këto kufje rezistente dhe praktike , mjaftueshëm për t'i marrë kudo.

Tingulli që nuk dëshironi t'iu mungojë HD 4.30 ju lejon të përjetosh fuqinë dhe cilësinë e tingullit Sennheiser në çdo kohë, në çdo vend.

Dizajni i mbyllur on-ear krijon një "pamje të jashtëzakonshme" me përgjigje precize akustike dhe një bas të pasur dinamik. Jastëku i butë i veshit me lëkure premium, do të mbajë zhurmën rreth e rrotull larg jush kur dëgjoni muzikën ose zërin në krahun tjetër të thirjes duke e bërë kohën e përdorimit të kufjeve një kënaqësi për ju.

Sa i përket ruajtjes , thjesht palosni pjesën e kokës dhe vendosni HD 4.30 në çantën praktike që vjen me të kur bleni kufjet.

Më shumë Informacion
Brands Sennheiser
This products does not contain any attachments.