Shporta

HYDRO BOOST FACE HYDRATION - NEUTROGENA

Regular Price 14 180 LEK Special Price 9 990 LEK

  SET NEUTROGENA - HYDRO BOOST

  • HYDROBOOST BODY GEL CREAM
  • HYDROBOOST URBAN PROTECT
  • HYDROBOOST TRIPLE MICELARG
  • HYDROBOOST EYE AWAKENING
  • HYDROBOOST WATER GEL
SKU
100016

   HYDROBOOST GEL CREAM

Hidratues fytyre me acid hialuronik që ndihmon lëkurën e thatë dhe e mban atë të duket e lëmuar. Hidratues që ndihmon lëkurën e fytyrës duke e mbajtur atë të duket e lëmuar, e butë dhe e hidratuar ditë pas dite. Formula unike e krem-xhelit përthithet shpejt si një xhel, dhe ka fuqinë hidratuese të qëndrueshme të një kremi. Me acid hialuronik një hidratues që gjendet natyrshëm në lëkurë. Kjo formulë jep rezulatete në lëkurë, duke e bërë ate më të butë, më të shëndetshme dhe të lëmuar. Nga një markë e rekomanduar dermatologjikisht, pa vaj, pa bojë dhe pa aromë.

  HYDROBOOST URBAN PROTECT

Hydro Boost Urban Protect është një krem thellësisht hidratues që siguron mbrojtje superiore nga dëmtimi i diellit. Hydro Boost Urban Protect është një krem thellësisht hidratues që siguron mbrojtje superiore nga dëmtimi i diellit. Formuluar me acid hialuronik dhe antioksidantë të fuqishëm, forcon dhe mbron lëkurën kundër agresioneve të jashtme, duke siguruar që ajo të mbetet rinore dhe e shëndetshme ditë pas dite.

       HYDROBOOST TRIPLE MICELAR WATER 

Hydro Boost Triple Micellar Water është produkti më i ri në gamën e Hydro Boost. Një pastrues inovativ pa shpëlarje i mbushur me acidin hialuronik dhe tre lloje të ndryshme të molekulave micellare. Uji Hydro Boost Triple Micellar heq make-up (madje dhe bojën për vetulla të papërshkueshëm nga uji), ndihmon për të nxjerrë papastërtinë dhe vajin, forcon hidratimin e lëkurës, duke e lënë lëkurën tuaj të freskët dhe të butë, 94% e grave pajtohen që lëkura ndjehet thellësisht e pastër pas përdorimit.

  HYDROBOOST EYE AWAKENING


Xhel-Krem Neutrogena Hydro Boost siguron një hidratimit intensiv në lëkurën rreth zonës së syve. HYDROBOOST EYE AWAKENING siguron një hidratim intensiv për lëkurën rreth zonës së syve. Duke përdorur një matricë xhel hyaluronic ky krem forcon hidratimin duke e lënë lëkurën të ndjehet e freskët. Me një formulë të lehtë ndihmon sytë dhe zbehjen e shenjave të lodhjes, përthithet menjëherë nga lëkura duke e zbutur me zgjuarësi atë. Dermatologjikisht i testuar, dhe i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

     HYDROBOOST WATER GEL

Hydro Boost Water Gel, uji freskues i lehtë që hidraton menjëherë lëkurën. Formula me acid hialuronik forcon hidratimin në mënyrë që lëkura të mbetet e hidratuar, e qetë dhe e butë ditë pas dite. Aplikohet shpejt në lëkurë pa lënë pas një lëkurë të yndyrshme.

Më shumë Informacion
Brands Neutrogena
Country of Manufacture Gjermani
This products does not contain any attachments.