Shporta

HYDRO BOOST SKIN DETOX FACE & BODY - NEUTROGENA

Regular Price 8 125 LEK Special Price 5 600 LEK

SET NEUTROGENA – HYDRO BOOST & SKIN DETOX FACE & BODY

  • HYDROBOOST HAND GEL CREAM
  • HYDROBOOST EXPRESS HYDRATING SPRAY
  • HYDROBOOST BODY GEL CREAM
  • HYDROBOOST TRIPLE MICELAR WATER
  • SKIN DETOX 2IN1 CLASH WASHMASK
  • HYDROBOOST WATER GEL
SKU
100014

      HYDROBOOST HAND GEL CREAM 

Krem hidratues që kuron menjëherë lëkurën e thatë të duarve, duke i lënë ato të ndjehen të buta. Krem hidratues që kuron shpejt lëkurën e thatë të duarve, duke i lënë ato të ndjehen të buta. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm, ky locion hidratues i duarve vërtetohet klinikisht që hidraton për 24 orë, duke i lënë ato dukshëm më të buta. Formula hidratuese e testuar nga dermatologu mundësohet nga acidi hialuronik për të rritur hidratimin. Krem pa yndyrë dhe që përthithet menjëherë. Përdoreni çdo ditë për të ndihmuar në ruajtjen e ekuilibrit.

    HYDROBOOST EXPRESS HYDRATING SPRAY 

Spray hidratues Hydro Boost Express sjell hidratimi të avancuar të fytyrës.Spray hidratues Express sjell rezultat të avancuar për hidratimin e lëkurës së fytyrës dhe kujdesit për trupin, për lëkurën të butë dhe rrezatuese që zgjat gjithë ditën.


        HYDROBOOST BODY GEL CREAM 

Hydro Boost Body Gel Cream, kremi i duhur për lëkurën e trupit, duke e bërë të butë dhe rrezatuese. Neutrogena Hydro Boost sjell një ekspertizë të përparuar për lëkurën e trupit, duke e bërë të butë dhe rrezatuese. Kjo formulë freskuese mundësohet nga Acidi Hyaluronic. I jep lëkurës hidratimin që i nevojitet duke e përdorur vazhdimisht si edhe përmirëson dukshëm gjëndjen e lëkurës. Absorbohet menjëherë dhe pa lënë yndyre, në mënyrë që të mund të visheni menjëherë. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Testuar dermatologjikisht.

     HYDROBOOST TRIPLE MICELAR WATER 

Hydro Boost Triple Micellar Water pastrues inovativ pa shpëlarje me acidin hialuronik dhe tre lloje të ndryshme të molekulave micellare. Hydro Boost Triple Micellar Water është produkti më i ri në gamën e Hydro Boost. Një pastrues inovativ pa shpëlarje i mbushur me acidin hialuronik dhe tre lloje të ndryshme të molekulave micellare. Uji Hydro Boost Triple Micellar heq make-up (madje dhe bojën për vetulla të papërshkueshëm nga uji), ndihmon për të nxjerrë papastërtinë dhe vajin, forcon hidratimin e lëkurës, duke e lënë lëkurën tuaj të freskët dhe të butë, 94% e grave pajtohen që lëkura ndjehet thellësisht e pastër pas përdorimit.


 SKIN DETOX 2IN1 CLASH WASHMASK 


Maskë larëse 2-në-1 e pasuruar me acid glycolic për të ndihmuar butësisht pastrimin dhe hapjen e poreve.
Formula detoksifikuese e argjilës synon te pastroje të gjitha llojet e papastërtive. Maskë larëse 2-në-1, është e pasur me acid glycolic për të ndihmuar butësisht pastrimin dhe hapjen e poreve nga mbetjet e make-upit dhe yndyrës së lëkurës për një pamje të butë dhe rrezatuese.

 


       HYDROBOOST WATER GEL

Hydro Boost Water Gel, uji freskues i lehtë që hidraton menjëherë lëkurën. Formula me acid hialuronik forcon hidratimin në mënyrë që lëkura të mbetet e hidratuar, e qetë dhe e butë ditë pas dite. Aplikohet shpejt në lëkurë pa lënë pas një lëkurë të yndyrshme.

Më shumë Informacion
Brands Neutrogena
Country of Manufacture Gjermani
This products does not contain any attachments.