Shporta

 • Transport Falas

  Për porosi mbi 5000 Lek

 • Blerje e Sigurtë

  Ruajtje e privatësise

 • Oferta

  Ditore, Javore dhe sezonale

 • Garanci

  Mundësi kthimi

MË TË PËLQYER
Regular Price 8 125 LEK Special Price 5 600 LEK

HYDRO BOOST SKIN DETOX FACE & BODY -...

Regular Price 9 000 LEK Special Price 8 100 LEK

KARROCE TEKE AGILE CAM...

Regular Price 1 500 LEK Special Price 750 LEK

BUZËKUQ HIGH PERFORMANCE LIPSTICK 466 -...

 

Oferta

PRODUKTE TREND
 • Produkte Trend
 1. ULTRASONIC SKIN SCRUBBER - JUTH

  Regular Price 6 990 LEK Special Price 1 990 LEK
 2. PS4 FIFA 20

  Regular Price 2 990 LEK Special Price 2 302 LEK

Kompjuter & Celularë
Audio
 
Ora
Fëmijë & Lodra
Libra