Shporta

IPHONE SE (2020) APPLE

As low as 57 000 LEK

Sistemi i ri me 1 kamera kryesore. Cipi më i shpejtë që është vendosur ndonjë herë në pajisje celular dhe bateri që zgjat gjithë ditën.

SKU
399712

MARKA

APPLE

LLOJI I RRJETIT

4G

PËRMASA (GJ X L X TH)

67.3 X 138.4 X 7.3

PESHA (G)

148

MADHËSIA E EKRANIT

4.7 INCH

TIPI I EKRANIT

RETINA IPS LCD, 625 NITS

MEMORJA

64/128/256 GB

RAM

3 GB

KARTA E MAMORIES

JO

WLAN

PO

BLUETOOTH

PO

USB

PO

KAMERA

12 MP, F/1.8 (WIDE), PDAF, OIS

VIDEO

[email protected]; GYRO-EIS

KAMERA DYTËSORE

7 MP, F/2.2

PROCESORI

HEXA-CORE

SISTEMI OPERATIV

IOS

VERSIONI I OS

13

RADIO

JO

GPS

PO

BATERIA STANDLY

N/A

BATERIA GJATË BISEDËS

DERI NË 18 ORË

NGJYRA

DISA NGJYRA

SIM

SINGLE SIM

BATERIA

1824 MAH

GARANCIA NORMALE

12

EAN CODE

N/A

PROCESORI GHZ

N/A

EKRANI

N/A
Më shumë Informacion
Brands Apple
This products does not contain any attachments.