Shporta

IPHONE 11 128GB PURPLE

110 236 LEK
Sistemi i ri me dy kamera kryesore. Cipi më i shpejtë që është vendosur ndonjë herë në pajisje celular dhe bateri që zgjat gjithë ditën.
SKU
201132

MARKA

APPLE

LLOJI I RRJETIT

4G

PËRMASA (GJ X L X TH)

77.8 X 157 X 8.3

PESHA (G)

194

MADHËSIA E EKRANIT

6.1 INCH

TIPI I EKRANIT

SUPER RETINA XDR OLED

MEMORJA

128 GB

RAM

4 G

KARTA E MAMORIES

JO

WLAN

PO

BLUETOOTH

PO

USB

PO

KAMERA

TRIPLE 12MP + 12MP + 12MP

VIDEO

[email protected]

KAMERA DYTËSORE

12 MP

PROCESORI

HEXA-CORE

SISTEMI OPERATIV

IOS

VERSIONI I OS

13

RADIO

JO

GPS

PO

BATERIA STANDLY

N/A

BATERIA GJATË BISEDËS

DERI NË 18 ORË

NGJYRA

LEJLA

SIM

SINGLE SIM

BATERIA

3969 MAH

GARANCIA NORMALE

12

EAN CODE

N/A

PROCESORI GHZ

N/A

EKRANI

N/A
Më shumë Informacion
Brands Apple
This products does not contain any attachments.