Shporta

IPHONE 11 PRO 256GB SILVER

168 516 LEK
Një sistem kamerësh treshe. Një jetë e paparë e baterisë. Dhe një çip jashtëzakonisht i shpejtë. Mirësevini në iPhone-in e parë që quhet Pro.
SKU
201115

MARKA

APPLE

LLOJI I RRJETIT

4G

PËRMASAT (GJ X L X TH)

71.4 X 144 X 8.1

PESHA (G)

226

MADHËSIA E EKRANIT

5.8 INCH

TIPI I EKRANIT

SUPER RETINA XDR OLED

MEMORJA

256 GB

RAM

4 GB

KARTA E MEMORIES

JO

WLAN

PO

BLUETOOTH

PO

USB

PO

KAMERA

TRIPLE 12MP + 12MP +12MP

VIDEO 

[email protected]

KAMERA DYTËSORE

12 MP

PROCESORI

HEXA-CORE

SISTEMI OPERATIV

IOS

VERSIONI IOS

13

RADIO

JO

GPS

PO

BATERIA STANDBY

N/A

BATERIA GJATË BISEDËS

DERI NË 20 ORË

NGJYRA

ARGJEND

SIM

SINGLE SIM

BATERIA

3046 MAH

GARANCIA NORMALE

12

EAN CODE

N/A
PROCESORI GHZ N/A

EKRANI

N/A
Më shumë Informacion
Brands Apple
This products does not contain any attachments.