Shporta

IPHONE 11 PRO MAX 512GB MIDNIGHT GREEN

209 436 LEK
Një sistem kamerësh treshe. Një jetë e paparë e baterisë. Dhe një çip jashtëzakonisht i shpejtë. Mirësevini në iPhone-in e parë që quhet Pro.
SKU
201109

MARKA

APPLE

LLOJI I RRJETIT

4G

PËRMASA

77.8 X 158 X 8.1

PESHA (G)

226

MADHËSIA E EKRANIT

6.5 INCH

TIPI I EKRANIT

SUPER RETINA XDR OLED

MEMORJA

512 GB

RAM

4G

KARTA E MEMORIES

JO

WLAN

PO

BLUETOOTH

PO

USB

PO

KAMERA

TRIPLE 12MP + 12MP +12 MP

VIDEO

[email protected]

KAMERA DYTËSORE

12 MP

PROCESORI

HEXA-CORE
SISTEMI OPERATIV

IOS

VERSIONI IOS

13

RADIO

JO

GPS

PO

BATERIA STANDBY

N/A

BATERIA GJATË BISEDËS

DERI NË 20 ORË  

NGJYRA

JESHILE

SIM

SINGLE SIM

BATERIA

3969 MAH

GARANCIA NORMALE

12

EAN CODE

N/A

PROCESORI GHZ

N/A

EKRANI

N/A
Më shumë Informacion
Brands Apple
This products does not contain any attachments.