Shporta

IPHONE 11 PRO MAX 64GB MIDNIGHT GREEN

159 836 LEK
Një sistem kamerësh treshe. Një jetë e paparë e baterisë. Dhe një çip jashtëzakonisht i shpejtë. Mirësevini në iPhone-in e parë që quhet Pro.
SKU
201101

MARKA

APPLE

LLOJI I RRJETIT

4G

PËRMASA (GJ X L X TH)

77.8 X 157 X 8.1

PESHA (G)

188

MADHËSIA E EKRANIT

5.8 INCH

TIPI I EKRANIT

SUPER RETINA XDR OLED

MEMORJA

64 GB

RAM

4 G

KARTA E MAMORIES

JO

WLAN

PO

BLUETOOTH

PO

USB

PO

KAMERA

TRIPLE 12MP + 12MP + 12MP

VIDEO

[email protected]

KAMERA DYTËSORE

12 MP

PROCESORI

HEXA-CORE

SISTEMI OPERATIV

IOS

VERSIONI I OS

13

RADIO

JO

GPS

PO

BATERIA STANDLY

N/A

BATERIA GJATË BISEDËS

DERI NË 18 ORË

NGJYRA

JESHILE

SIM

SINGLE SIM

BATERIA

3046 MAH

GARANCIA NORMALE

12

EAN CODE

N/A

PROCESORI GHZ

N/A

EKRANI

N/A
Më shumë Informacion
Brands Apple
This products does not contain any attachments.