Shporta

ISHULLI I SHKRETË H.DE VERE STANCOPOLE

200 LEK
Tipi: Tregime & Novela, Nr. I Faqeve: 38, ISBN: 978-99956-08-14-9
SKU
303228
Një plak dhe dy fëmijë, pas një furtune që i zë në det, bien në një ishull të shkretë. Atje i pret një betejë e vështirë mbijetese. Megjithëse larg familjes dhe të afërmëve, si dhe larg mundësive që ofron qyteti, jeta gjithsesi vazhdon. Ata tashmë janë të detyruar të formojnë një jetë të re në këtë ishull të padëshiruar. Tre miqtë e ngushtë hedhin hapa për një jetë që do të zgjaste shumë në këtë ishull, derisa...
Më shumë Informacion
Brands Botimet Zambaku
This products does not contain any attachments.