Shporta

KUFJE ME BLUETOOTH CLUB 700BT JBL

24 990 LEK
Kufje "CLUB 700BT" me Bluetooth ngjyrë e zezë. Ju nuk keni nevojë për një biletë në rreshtin e parë për të ndjerë muzikën si kurrë më parë. Hi-Res audio dhe Legendary JBL Pro Sound, ju japin një gamë të gjerë detajesh dhe qartësie. Nuk ka lodhje për të marrë tingullin ashtu si duhet. Thjesht shtypni butonin e dedikuar në kufjen e djathtë për një ngritje të menjëhershme të basit. Zhyteni veten në muzikë me JBL, të lehta dhe të rehatshme falë jastëkëve të butë të veshit që nuk i ndjeni, madje duket sikur nuk janë në veshin tuaj.
SKU
204416
Frymëzuar nga interpretues profesionistë, kufjet JBL "CLUB 700BT" japin tingull Hi-Res që ju vendos juve në dhomë me muzikantët tuaj të preferuar. Mos lejoni që muzika të ndalojë. Keni nevojë për ndihmë gjatë ditës? Hyni lehtësisht në Google Assistant ose Amazon Alexa me një prekje të lehtë mbi njërën anë të kufjeve, dëgjoni muzikën tuaj të preferuar, shkruani shoqërisë tuaj ose kontrolloni motin dhe shumë më tepër, pa qënë nevoja të shihni në telefonin tuaj. Por nuk mbaron me kaq. Kufjet JBL "CLUB 700BT" gjithashtu mund t'ju mbajnë në kontakt me ambjentin që ju rrethon ndërsa dëgjoni muzikën tuaj. Një prekje e butonit "Ambient Aware" rrit volumin e ambientit dhe ju lejon të dëgjoni se çfarë po ndodh përreth jush. Kurse opsioni "TalkThru" ul volumin e muzikës, duke ju lejuar të bisedoni me miqtë tuaj pa hequr kufjet tuaja. Po bateria? Mos u shqetësoni për karikimin e baterisë. Ju do të shijoni deri në 50 orë muzikë me një karikim. Për ti karikuar plotësisht mjaftojnë vetëm 2 orë. Skeni pasur mundësi, koh apo keni harruar ti karikoni? Pa merak, në paketim përfshihet dhe një fish. Lidhini kufjet me paisjen që dëshironi dhe shijojeni muzikën tuaj më gjatë me JBL.
Më shumë Informacion
Brands JBL
This products does not contain any attachments.