Shporta

KUFJE TUNE 500 JBL

3 990 LEK
Kufje "TUNE 500" ngjyrë e zezë. Kanë tingull cilësor dhe të fuqishëm për të ndezur ditën tuaj. Materialet e lehta dhe dizajni i palosshëm e bëjnë më të përshtatshme për ju të mbani kufjet tuaja kudo dhe në çdo kohë që dëshironi muzikë. Ato ofrojnë tingullin e njohur JBL Pure Bass, i cili mund të gjendet në skenat më të famshme botërore.
SKU
204412
Kufje "TUNE 500" ngjyrë e zezë. Kanë tingull cilësor dhe të fuqishëm për të ndezur ditën tuaj. Të pajisura me Pure Bass, altoparlant 32 mm dhe një telekomandë universale me një buton që është e përshtatshme me shumicën e celularëve. Të lehta dhe të rehatshme falë jastëkëve të butë të veshit. Kufjet JBL TUNE 500 gjithashtu ju lejojnë të lidheni me Siri ose Google Now pa përdorur pajisjen tuaj celular. Kablli i tyre është i sheshtë dhe mund të paloset për transportueshmëri të lehtë. Gjatësia e kabllit 116 cm.
Më shumë Informacion
Brands JBL
This products does not contain any attachments.