Shporta

KARIKUES S-LINK 11W QUICK CHARGE SL-EC12

790 LEK

Karikues S-link 11W quick charge SL-EC12. I përshtatshëm për smartphone dhe tablet të ndryshëm.

SKU
399617
 • Produkti: Karikues
 • Marka: S-link
 • Modeli: SL-EC12
 • Ngjyra: e Bardhë
 • Input: AC 100-240V, 50 / 60Hz
 • Output: USB Tipi A, Femër, DC 5V, 2.1A
 • Fuqia 10.5 Watt
 • Kabëll: Jo
 • Përdorimi: Smartphone, Tablet 
 • Materiali: Plastik & metal
 • Pesha: 38gr
 • Madhësia e produktit: 84mm x 21mm x 40mm
 • Madhësia e kutisë: 31mm x 80mm x 194mm
 • Pesha totale: 66gr
 • Përmbajtja e kutisë: Produktin + Manuali i Përdorimit
Më shumë Informacion
Color E Bardhe
This products does not contain any attachments.