Shporta

Kellef lekure Smart / Leather Smart Cover Apple

9 900 LEK
Këllef origjinal i Apple për gjeneratën e 7 te Ipad dhe Ipad Air gjenerata 3. Ky këllef mbulon vetëm ekranin.
SKU
700010
Këllef origjinal i Apple për gjeneratën e 7 të Ipad
Më shumë Informacion
Brands Apple
Country of Manufacture SHBA
This products does not contain any attachments.