KUFJE 1 MORE CONFOBUDS

KUFJE 1 MORE CONFOBUDS

KUFJE EARBUDS XIAOMI MI TRUE WIRELESS BASIC 2

Ndjeni muziken sikur te jeni ne koncert. Me teknologjine me te fundit te Bluetooth 5.0 dhe lidhjen automatike gjithcka behet me e lehte. Mikrofon te integruar, rezistente ndaj ujit dhe me 12 ore degjimi te muzikes tuaj te preferuar, i bejne kufjet perfekte per ju. Kontroll te audios me prekje dhe me ane te komandave zanore.
2 800 LEK
SKU
309834

Sido që të jetë, kufjet e reja Xiaomi mbajnë një dizajn të hijshëm dhe të sofistikuar me Bluetooth 5.0, deri në 12 orë rishikim muzike dhe kontroll të ndihmësit të zërit.
Për të qenë të saktë, Xiaomi Earbuds Basic 2 lidheni me pajisjet tuaja duke përdorur teknologjinë Bluetooth 5.0, e cila ofron një lidhje më të shpejtë dhe më të qëndrueshme sesa versionet e mëparshme. Në këtë mënyrë, tingulli do të arrijë në veshët tuaj me cilësi të përsosur

Kompakt dhe i lehtë
Por që të mos ndieni asgjë tjetër përveç muzikës, nevojitet një dizajn ultra i lehtë. Pra, mos u shqetësoni sepse secila kufje peshon vetëm 4.1 gram.

Buton i vetëm për të kontrolluar gjithçka
Mos e hiqni kur ecni në rrugë ose në mes të një mbledhjeje. Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 përfshin një buton të vetëm me të cilin mund të luash ose të ndërpresësh muzikën, t'i përgjigjesh një thirrjeje hyrëse dhe madje të fillosh bisedën.

Ata ofrojnë deri në 12 orë * rishikim muzike falë kutisë, e cila ka kapacitet të mjaftueshëm për disa karikime shtesë.
Por nëse jeni në një udhëtim të gjatë dhe nuk doni të humbni kufjet tuaja, mos u shqetësoni, sepse një karikim i vetëm i Wireless Earbuds 2 zgjat për 4 orë

Specifikimet teknike:
Kapaciteti i kufjeve: 43 mAh (secila)
Kapaciteti i karikimit: 300 mAh
Autonomia në modalitetin e riprodhimit:
Deri në 4 orë (një karikim i vetëm i kufjeve)
Deri në 12 orë (me të gjitha ngarkesat në të)
Koha e karikimit të kufjeve: 1,5 orë afërsisht.
Koha e karikimit të kutisë: 2 orë afërsisht.
Përmasat dhe pesha
Përmasat e kufjeve: 26.65 x 21.6 x 16.4 mm
Përmasat e kutisë: 62 x 40 x 27,2 mm
Pesha e kufjeve: 4.1 g (secila)
Pesha totale: 35,4 g (secila)

Më shumë Informacion
Brands Xiaomi