Shporta

KUFJE ME BLUETOOTH SNOPY SN-BT34 BROWN

1 990 LEK
Kufje "SNOPY SN-BT34" me Bluetooth ngjyrë kafe. Kanë tingull cilësor dhe të fuqishëm. Të lehta dhe të rehatshme falë jastëkëve të butë të veshit. Mos u shqetësoni për karikimin e baterisë. "SNOPY SN-BT34" ju jep më shumë se 6 orë muzikë me një karikim. Për ti karikuar plotësisht mjaftojnë vetëm 2 orë.
SKU
399624

Shpjegim Kufje pa tel në vesh

 • Marka: Snopy
 • Modeli: SN-BT34
 • Ngjyra: Kafe
 • Lidhja: Bluetooth - Aux - Karta Tf
 • Mikrofoni: I brendshëm
 • Version Wireless: V5.0
 • Distanca: 10 m
 • Bateri e brendshme: Litium (3.7V - 250mAh)
 • Diametri i altoparlantit: 40 mm
 • Kohëzgjatja e baterisë: 6-8 Orë
 • Koha e karikimit: 2 orë
 • Memoria e kartës SD: 32 GB
 • Diametri i kufjeve: 80 mm
 • Madhësia e kufjeve: 175x80x180 mm
 • Madhësia e Paketimit 175x85x195mm
 • Paketimi përfshin: Kufjet / Kablli i Karikimit / Manuali i Përdorimit
This products does not contain any attachments.