Shporta

KUJTESE LIRIE ASTRIT LULUSHI

Regular Price 700 LEK Special Price 630 LEK
Tipi: Poezi & Vjersha, Botuar ne: Tetor 2013, Nr. I Faqeve: 148, ISBN: 978-99943-0-327-4
SKU
101412
"Kujtese lirie" eshte nder titujt ne vazhdim nga Astrit Lulushi. Ne kete vellim perfshihen veshtrime, persiatje, poezi qe autori sjell me te njejten fryme e thellesi si ne librat e me pareshem Pak ndryshe, Ndjenje realiteti e Zhgenjme sporadike. "Kujtese lirie" eshte i ndare ne dy pjese; Poetike & Veshtrime dhe Persiatje, me nga 40 tituj secila.
Më shumë Informacion
Brands Botime Dudaj
This products does not contain any attachments.