Shporta

NEXO KNIGHTS COMBO NEXO POWERS WAVE 1 70372 LEGO

590 LEK
Zbuloni 5 fuqitë nga 35 fuqitë e reja Nexo Power për kalorësit tuaj me këtë qese Nexo Knights "mister".
SKU
203103

Në çdo qese "mister" janë 5 fuqi Nexo, Zgjidhni 3 fuqi Nexo dhe skanoi ato tek mburojat e kalorësit tuaj (Ultimate Knights) dhe shikoni tek aplikacioni LEGO NEXO KNIGHTS MERLOK 2.0 për të zbuluar çfarë kombo unike do të krijohet. Ju mund të krijoni më shumë se 42.000 Combo NEXO POWER, që të luftoni dhe të fitoni lojën.

Më shumë Informacion
Brands Lego
This products does not contain any attachments.