Shporta

RADIO ORË ME BLUETOOTH BAR-013 LENCO

4 900 LEK
Radio "BAR-013" me Bluetooth rezistente ndaj ujit. Kjo radio orë ka një funksion alarmi dhe përmes teknologjis Bluetooth mund të kryeni dhe telefonata.
SKU
204429
"BAR-013" është radioja e dushit e papërshkueshme nga uji, që bën të mundur dëgjimin e muzikës tuaj të preferuar gjatë dushit. Me bateri 500 mAh dhe kupa me vakum për montim në sipërfaqe. Kjo radio orë ka një funksion alarmi dhe përmes teknologjisë Bluetooth mund të kryeni dhe telefonata. Gjithashtu mund ta përdorni si boks dhe ta lidhni me paisje të tjera për të dëgjuar muzikën tuaj të preferuar. Lidhet me paisjet tuaja deri në 10 metra distancë.
Më shumë Informacion
Brands Lenco
This products does not contain any attachments.