Shporta

BOKS STEREO ME BLUETOOTH BT-130 LENCO

4 400 LEK
Boks stereo me Bluetooth "BT-130" rezistent ndaj ujit. Teknologjia e integruar Bluetooth do të thotë që çdokush mund të dëgjojë këngën e tij ose të saj të preferuar në një smartphone ose tabletë. Lidhet me paisjet tuaja deri në 10 metra distancë. Mos u shqetësoni për karikimin e baterisë. "BT-130" ju jep më shumë se 20 orë muzikë me një karikim.
SKU
204422
Me pamjen e tij moderne, ky boks përshtatet me çdo moshë. Një boks modern, i lehtë për t’u përdorur. Nuk ka butona dhe funksione të ndërlikuara, por thjesht muzikën që dëshironi të dëgjoni. Asnjëherë nuk do të ketë më heshtje në shtëpinë tuaj, falë dy altoparlantëve të integruar me 3W. Lenco BT-130 përmban një slot kartë microSD dhe një input AUX. Kur miqtë tuaj vijnë për t'u çlodhur dhe qetësuar në kopsht, merreni "BT-130" me vete, çdokush mund të dëgjojë këngën e tij ose të saj të preferuar në një smartphone ose tabletë. Mos u shqetësoni për karikimin e baterisë. "BT-130" ju jep më shumë se 20 orë muzikë me një karikim. Gjithashtu ofron përvojë kristal të qartë të telefonatës me altoparlantin e saj si dhe mikrofonin e integruar.
Më shumë Informacion
Brands Lenco
This products does not contain any attachments.