Shporta

BOKS ME BLUETOOTH BT-300 RETRO LENCO

8 900 LEK
Boks me Bluetooth "BT-300". Teknologjia e integruar Bluetooth do të thotë që çdokush mund të dëgjojë këngën e tij ose të saj të preferuar në një smartphone ose tabletë. Lidhet me paisjet tuaja deri në 10 metra distancë. Mos u shqetësoni për karikimin e baterisë. "BT-300" ju jep më shumë se 8 orë muzikë me një karikim.
SKU
204420
Me pamjen e tij retro, ky boks shkon me çdo arredim mobiljesh. Një boks modern, i lehtë për t’u përdorur, fshihet nën dizajnin nostalgjik prej druri. Nuk ka butona dhe funksione të ndërlikuara, por thjesht muzikën që dëshironi të dëgjoni. Asnjëherë nuk do të ketë më heshtje në shtëpinë tuaj. Edhe fqinjët do të mahniten nga tingulli i shkëlqyeshëm përmes dy altoparlantëve të integruar me 20W. Ju mund ta rregulloni nivelin e basit apo treble me një prekje. Kur miqtë tuaj vijnë për një Barbecue në kopsht, merreni "BT-300" me vete, çdokush mund të dëgjojë këngën e tij ose të saj të preferuar në një smartphone ose tabletë. Mos u shqetësoni për karikimin e baterisë. "BT-300" ju jep më shumë se 8 orë muzikë me një karikim.
Më shumë Informacion
Brands Lenco
This products does not contain any attachments.