Shporta

CALL OF DUTY - MODERN WARFARE

7 990 LEK
Lojë për PS4 Call of Duty Modern Warfare.
SKU
202674
Call of Duty Modern Warfare është një lojë fantastike ku lojtari mishëron në mënyrë alternative një ushtar të SAS ose një luftëtar lirie nga një vend në Lindjen e Mesme. Loja zhvillon një ton të errët dhe të pjekur, për më shumë realizëm.
Më shumë Informacion
Brands PlayStation
This products does not contain any attachments.