Shporta

MAC MINI 3.6GHZ INTEL CORE I3, 256GB APPLE

124 000 LEK
Gjenerata e re e Mac mini është e bazuar në procesorët Intel Core i3 të cilët japin një performancë më të lartë se gjenerata e kaluar. Ky model është i pajisur me procesor dy bërthamësh që operon në frekuencat TurboBoost prej 3.6Ghz.
SKU
201093
Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin Intel Core i3 i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4 si dhe kartelën grafike Intel UHD Graphics 630 për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe të hapni të gjitha aplikacionet dhe programet që ju nevojiten. Përpos kësaj, kompjuteri mban 256GB SSD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori portesh USB për lidhjen e pajisjeve periferike 4x Thunderbolt 3 / Type-C , 2x USB 3.0 / 3.1 Gen 1, HDMI 2.0, si dhe portet DisplayPort e portet e audios dhe funksionon me sistemin operativ Apple Mac OS.
Më shumë Informacion
Brands Apple
This products does not contain any attachments.