SCRUB PËR PIKAT E ZEZA - NEUTROGENA

SCRUB PËR PIKAT E ZEZA - NEUTROGENA

TRAJTIM PEELING RESURFACE SMOOTH SURFACE DAILY PEEL - NEOSTRATA

TRAJTIM PEELING RESURFACE SMOOTH SURFACE DAILY PEEL - NEOSTRATA

SCRUB MAGIC PEEL FINE - BIELENDA

Scrub për lëkurën të errët dhe të lodhur.
159 LEK
SKU
202188

Scrub për lëkurën të errët dhe të lodhur që i mungon shkëlqimi. Në mënyrë aktive nxjerr në pah epidermën, zbut lëkurën duke përmirësuar furnizimin e saj me gjak.

Redukton hiperpigmentimin dhe njollat ​​e tjera të lëkurës dhe stimulon rigjenerimi i lëkurës.

Në mënyrë të dukshme përmirëson ngjyrën e lëkurës, freskon dhe hidraton, largon shenja e lodhjes dhe stresit.

Rikthen energjinë, gjallërinë dhe shkëlqimin e lëkurës.

Kompleksi antioksidues me vitamina a + c + e rigjallëron dhe forcon epidermën, zvogëlon keratozën, rikthen shkëlqimin, zvogëlon tendencën për zbardhje dhe ekuilibron tonin e lëkurës. Përmirëson qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës.

Rezultati: Lëkurë e freskët, e butë dhe shkëlqim.

Aplikoni në fytyrën e pastruar dhe të lagur 1-2 herë në javë.

Shmangni zonën e syve. Masazhoni për rreth 1 minutë. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Më shumë Informacion
Brands Bielenda
Country of Manufacture Poloni