Shporta

MOUSE PAD ADDISON BLACK 300142

290 LEK
Mouse Pad Addison 300142. Materiali prej polimeri mjaft cilësorë dhe rezistent.
SKU
399631
  • Produkti: Mouse Pad.
  • Markë: Addison.
  • Modeli: 300142.
  • Ngjyra: E zezë.
  • Materiali i produktit: Polimer.
  • Madhësia e artikullit: 2 mm x 177 mm x 217 mm.
  • Pesha e artikullit: 32gr.
  • Lloji i paketimit: Produkti gjendet në një qese plastike.
Më shumë Informacion
Color Zeze
This products does not contain any attachments.