Shporta

MOUSE WIRELESS SM-834 SILVER EVEREST

550 LEK
Mouse silver wireless USB 2.4Ghz.
 
SKU
399633

Everest SM-834

  • Mouse silver wireless USB 2.4Ghz.
  • Jetëgjatësia e butonit: 3 milion klikime. 
  • Rezolucioni hardware: 1600dpi 
  • I lehtë për tu instaluar, lidhur dhe përdorur 
  • Rreze veprimi: 10 metra.
  • Kursim inteligjent i energjisë. 
  • Madhësia: 99mm x 59mm x 39mm.
  • Punon me bateri: 1 bateri AA (bateria nuk përfshihet)
Më shumë Informacion
Color Silver
This products does not contain any attachments.