Shporta

OLIVER TUISTI ÇARLS DIKENS

Regular Price 400 LEK Special Price 340 LEK
Tipi: Roman, Nr. I Faqeve: 129, ISBN: 978-99956-08-06-4
SKU
303240
Në librin e tij Oliver Tuist, shkrimtari i njohur anglez me famë botërore Çarls Dikens, rrëfen me stilin e tij të hollë historinë e një djaloshi të rritur jetim, i cili megjithë vështirësitë e jetës, arrin të bëjë një jetë të pastër e të dëlirë. Oliver Tuist është një vepër e mrekullueshme në të cilën dalin në pah fuqia e mirësisë, vlerat njerëzore, dashuria, drejtësia, hidhërimi, durimi dhe lumturia; një vepër në të cilën trajtohen tema të cilat ju udhëheqin në jetë
Më shumë Informacion
Brands Botimet Zambaku
This products does not contain any attachments.